Klich Piekarnia-Cukiernia rozwija sieć sklepów firmowych

klich piekarniacukiernia rozwija siec sklepow firmowych
2017-09-01

10 nowych sklepów firmowych pod szyldem Klich Piekarnia – Cukiernia, 30 nowych miejsc pracy, oferta bistro oraz ciekawa aranżacja placówek, to wynik rozwoju i nowych inwestycji dokonanych w czerwcu b.r. przez tarnowskiego producenta świeżych wypieków.

Obecna od blisko 80 lat na małopolskim rynku Piekarnia – Cukiernia Klich, wyrasta na lidera lokalnej sprzedaży. Po latach koncentracji na współpracy handlowej z sieciami detalicznymi „Klich” coraz mocniej stawia na własne sklepy firmowe.

Pierwszy sklep firmowy powstał już w 1963 roku przy ulicy Wekslarskiej w Tarnowie i jak można przeczytać w firmowej kronice, otwarcie było mocnym impulsem dla firmy: W maju 1963 roku został otwarty sklep przy ulicy Wekslarskiej i produkcja uległa zwiększeniu. Zwiększył się też popyt, bowiem pieczywo „Klicha” było uważane za najlepsze w mieście. Maria, stojąca za ladą w sklepie przeżywała nieustanne oblężenie przez klientów

Nowe placówki zostały przejęte od Grupy Rogala, będącej właścicielem Piekarni Bobowskiej i są zlokalizowane w całej Małopolsce i na Podkarpaciu. Te najbliżej nas znajdują się w Tarnowie m.in. przy ul. Bema, Klikowskiej, Monte Cassino i na Osiedlu Zielonym. Te bardziej oddalone znajdziemy w Mielcu, Bochni oraz Limanowej. Rozwój sieci sprzedaży wiąże się też z licznymi zmianami, które czekają na klientów na miejscu. W każdej nowej piekarni - cukierni wypiekane są świeże bułki oraz znajduje się kącik bistro rozbudowany o gorące przekąski tj. hot – dogi, włoskie pizze robione na miejscu, zapiekanki oraz wysokiej jakości kawy.

Klich Piekarnia – Cukiernia to jeden z wiodących producentów pieczywa w regionie. Od początku swojej działalności wytwarza chleby na bazie naturalnego zakwasu żytniego.  W ostatnich latach firma poszerzyła swoją ofertę chlebów produkowanych metodą tradycyjną, których czas dojrzewania przekracza 20 godzin, tym samym ukierunkowując się na wysoką jakość i zdrowie konsumentów.

W związku z licznymi zmianami firma obecnie poszukuje pracowników na stanowiska: piekarz – pomocnik piekarza, cukiernik – pomocnik cukiernika oraz sprzedawca. Zarząd firmy liczy, że rozwój sieci i dostosowanie oferty do oczekiwań klientów podobnie jak pół wieku temu podczas otwarcia sklepu przy ulicy Wekslarskiej,  przyciągnie wielu nowych klientów.

Kontakt

Napisz do nas

Dane firmy

06 - 22 poniedziałek - piątek
06 - 14 soboty

(+48) 014 626 78 81
fax.: (+48) 014 626 71 98

handel: handel@klich.com.pl
marketing: marketing@klich.com.pl
księgowość: ksiegowosc@klich.com.pl

33-101 Tarnów ul. Krakowska 253

facebook.com/piekarniaKlich

Co polecamy

Pieczywo żytnie
Pieczywo mieszane
Pieczywo pszenne
Pieczywo premium
Ciasta drożdżowe
Ciasta deserowe i torty
Ciastka
Galanteria Cukiernicza

Tutaj znajdziesz nasze produkty